Zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer, uzyskasz lepszy widok strony.

Działający portal www.vitalu.pl

2019-11-19
  • Działający portal www.vitalu.pl
  • Działający portal www.vitalu.pl
Okres działania:
do 2 lat
Wielkość zatrudnienia:
-
Faza projektu:
TRL 8 - Końcowy etap rozwoju technologii. Zostało udowodnione, że oprogramowanie i sprzęt działają tak jak powinny. Wszystkie funkcje technologii zostały przetestowane w środowisku naturalnym z wynikiem pozytywnym. Większość dokumentacji technicznej, szkoleniowej i serwisowej jest już przygotowana.
Strona:
Raport strony www:

Opis:

Witam serdecznie. Przedstawiam Państwu portal społecznościowy www.vitalu.pl  

Portal modowy zrzeszający klientów indywidualnych i firmowych. 

Klientom indywidualnym pozwala na dzielenie się z innymi użytkownikami swoimi stylizacjami modowymi jak również na oznaczaniach poszczególnych części garderoby poprzez link i odsyłanie użytkowników bezpośrednio na stronę sklepu lub stronę producenta. 

Klientom firmowym dzięki wpłacie na promocję portal pozwala na promowanie swojej marki lub sklepu poprzez dodawanie zdjęć swoich produktów i podlinkowanie ich bezpośrednio na stronę swojego sklepu. 

W ciągu pierwszych dwóch tygodni działania portal odwiedziło 1599 internautów. W pierwsze kilka godzin od startu kampanii reklamowej stronę odwiedziło natomiast ponad 100 internautów.  Dla zainteresowanych osób mogę wysłać raport przeprowadzony przez agencję reklamową. 

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o kontakt poprzez opcję jaka jest na portalu lub droga mailową vitalu@op.pl 


Top