Zmień przeglądarkę na CHROME, FIREFOX, OPERA lub Internet Explorer, uzyskasz lepszy widok strony.

Sprzedam zakład w celu jego rozwoju

2019-12-09
  • Sprzedam zakład w celu jego rozwoju
Model sprzedaży:
bezpośrednio (biuro/sklep itp.)
Okres działania:
pow. 5 lat
Wielkość zatrudnienia:
20-50 osób
Strona:
Raport strony www:

Opis:

Zgodnie z celem strategicznym dotyczącym rozwoju mojej firmy, sprzedam 100% udziałów Spółki z o.o. Cena zbycia 100% udziałów wynosi 1.100.000 zł (250.000 eur). Powyższa kwota jest dużo niższa, niż realna wartość firmy, dlatego cena nie podlega negocjacji. Z uwagi na zaniżoną cenę sprzedaż obwarowana jest dodatkowymi warunkami, m. in. gwarancją zatrudnienia dla założycieli, którzy w dalszym ciągu chcą pomagać w rozwoju firmy i dysponują szeroką wiedzą na jej temat.

Szukam inwestora dla zakładu produkcyjnego, produkującego między innymi artykuły medyczne do aptek, artykuły specjalistyczne dla kaskaderów, policjantów oraz motocyklistów, odzież damską. Szyjemy głównie dla firm zachodnich.

Zakład jest w pełni wyposażony i wynajmuje budynek o powierzchni 1500 metrów kwadratowych, w tym 2 hale produkcyjne po remoncie odbytym w 2016 roku, 2 krojownie, biuro projektów w całości zinformatyzowane, magazyny.

Budynek, w którym znajduje się siedziba firmy również podlega sprzedaży, jednak nie jest to obligatoryjne. Wartość budynku oszacowana przez rzeczoznawcę pod koniec listopada br. wynosi 2 260 000 zł.

 Kadra jest wysoce wyspecjalizowana w produkcji eksportowej, realizowanej poprzez pracę zespołową.

Posiadamy również nowoczesny park maszynowy z kutterem i automatami. Zakład znajduje się w ruchu i posiada kontrakty z partnerami m. in. francuskimi, holenderskimi, belgijskimi, z którymi umowy zawarte są do końca 2022 roku i podlegają przedłużeniu. Obroty roczne wynoszą 5. 000. 000zł. Na dzień dzisiejszy FAB-STYLE dysponuje nową strategią na lata 2020-2023, która umożliwi firmie podniesienie sprzedaży.

W 2002 FAB-STYLE podpisał umowy o współpracy z różnym polskimi kontrahentami, o różnych specjalizacjach i rozmaitym doświadczeniu, co pozwala na oferowanie klientom różnorodnej produkcji.

Szczegółowe informacje mogą zostać udostępnione wyłącznie po podpisaniu klauzuli poufności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Bardzo prosimy o poważne oferty.

Nagranie wideo


Top