Salon kosmetyczny w Śródmieściu

2021-04-20
Wiek firmy:
1 - 5 lat
Zatrudnienie:
do 10 osób

Opis:

Sprzedam działający salon kosmetyczny w Śródmieściu, przy ul. Mokotowskiej


Część salonu poświęcona stylizacji paznokci działa od października 2015, zgodnie z najwyższymi standardami sanitarnymi oraz wykończeniowymi. Wyróżnia go niebanalny wystrój i klimat, utrzymany w loftowym stylu. W grudniu 2019 salon został powiększony o część kosmetologiczną oraz stylizacji oka.


Salon oferuje szeroką gamę usług: od stylizacji paznokci i podologii, poprzez depilację, stylizację oka, makijaż permanentny aż po kosmetologię.


Wszystkie strefy zostały zaplanowane tak, aby wizyta w salonie była dla klienta wyjątkowym doświadczeniem oraz możliwością oderwania się od problemów dnia codziennego.

Lokalizacja w podwórku jednej z warszawskich kamienic zapewnia klientom dyskrecję, pomimo usytuowania na jednej z najruchliwszych ulic Warszawy


Salon ma swoja stałą klientelę, oraz bazę ponad 3000 kontaktów w programie Versum. Obecnie w salonie pracują 3 manikiurzystki (w tym 1 podolog), 1 stylistka rzęs, 1 kosmetolog/linergistka. Lokal wynajmowany, 153m2.


W salonie znajdują się:


- recepcja do obsługi klientów

- strefa poczekalni dla klientów –kanapa

- 4 stanowiska manicure

- 4 stanowiska pedicure

- 1 gabinet kosmetyczny

- 3 stanowiska do makijażu

- 2 łóżka do stylizacji rzęs

- pomieszczenie socjalne

- magazyn

- 2 łazienki


Wszystkie miejsca wykonywania usług zostały komfortowo urządzone oraz w pełni wyposażone. Spełniają wszystkie wymagania higieniczne i sanitarne. Całe wyposażenie i urządzenia wliczone w cenę.


W pakiecie przekazane zostaną: bazy danych, domena, konto rezerwacji on-line na portalu moment,pl, konta na portalach społecznościowych, kontakty do przedstawicieli handlowych, oraz branding salonu.

W Google oraz innych portalach ocena salonu wynosi 4.8- 5.0 na 5.

Wysokość odstępnego wynosi 150 tysięcy złotych obejmuje: wyposażenie całego salonu, aranżację wnętrz - wystrój, oświetlenie, reklamę zewnętrzną i wewnętrzną, meble, armaturę, oraz zatowarowanie.

Więcej informacji dla zainteresowanych.