Cukiernia - lodziarnia - KAMIENICA - nieruchomość

2023-06-26
Wiek firmy:
pow. 10 lat
Zatrudnienie:
do 10 osób

Opis:

Z uwagi na wiek emerytalny właścicieli - wystawiamy świetnie prosperującą cukiernię/lodziarnię na sprzedaż. Założona 70 lat temu, z tradycjami, znana w okolicy. Doskonała jakość produktów i receptur.

Biznes jest dochodowy, aktywny, świetnie prosperujący. Zakład produkcyjny wraz ze sprzętem, wykwalifikowana kadra, stali klienci, kawiarnia, desery lodowe, torty, ciasta.

Cukiernia / lodziarnia posiada pełny prosperujący park maszynowy, piec cukierniczy. Wszystkie maszyny są sprawne. Biznes działa nieprzerwanie i cieszy się duza popularnością wśród klientów.

Sprzedaż dotyczy całej nieruchomości, wraz z mieszkaniem na pietrze - możliwość rozbudowy. Również spora działka i możliwość rozbudowy pod lokale/mieszkania itp. Polecam.

Kochasz tradycję, smaki dzieciństwa i cenisz sobie rodzinny biznes?

Mamy przyjemność przedstawić wyjątkową ofertę sprzedaży XIX wiecznej kamienicy, w której skład wchodzi zarówno klimatyczne mieszkanie o powierzchni 106m2 usytuowane na 1 piętrze jak i również znajdującą się na parterze cukiernia z prawie 80-letnią tradycją oraz działka budowlana 565m2.

Lodziarnio-cukiernia jest rodzinnym biznesem od 4 pokoleń i decydując się na zakup nieruchomości, kupujący zobowiązuje się do jej prowadzenia i kontynuowania sukcesu jaki już osiągnięto.

Cukiernia Olanda istnieje od 1947 roku dogadzając kolejnym pokoleniom zadowolonych klientów. Rodzina Państwa Szostaków mając ogromny sentyment do miejsca w które przez lata wkładała serce zobowiązała się do przekazania nowemu właścicielowi wszystkich receptur, których wartość jest bezcenna oraz całego wyposażenia cukierni wraz z samochodem chłodniczym.

Ta niecodzienna nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum( przy głównym placu) przepięknej i widokowej miejscowości Strumień w powiecie Cieszyńskim.

Takie oferty nie zdarzają się często więc jeśli cenisz sobie tradycję oraz prawdziwy rodzinny, lokalny biznes nie zwlekaj i skontaktuj się już dziś!

Dane techniczne:

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Strumieniu na działkach nr 139/4; 138/1; 140/3 obejmuje kamienicę mieszkalno - usługową z częścią dobudowaną zaplecza dla potrzeb cukierni. Położenie z bezpośrednim sąsiedztwem z ulicy Pocztowej, wejście główne do cukierni i części mieszkalnej od ulicy 1 - Maja. Nieruchomość wyposażona w infrastrukturę techniczną w postaci: wody, kanalizacji, gazu, teletechniki i energii elektrycznej. Dojazd utwardzony po działce nr 138/1 z ulicy Pocztowej. Sąsiedztwo pierzeje zabudowy zwartej kamienic usługowo - mieszkalnych. Na działce nr 138/1 usytuowana wiata stalowa o pow. 48,0m2. Budynek w zabudowie zwartej pierzeji kamienic z połowy XIX wieku. Technologia wykonawstwa tradycyjna. Pierwotnie parterowy, podpiwniczony. W późniejszym okresie nadbudowa i rozbudowa zaplecza dokonana w latach 80-tych. Fundamenty kamienne, ściany piwnic kamienno - ceglane. Mury ceglane. Strop nad piwnicą - sklepienie kolebkowe Stropy nad parterem -- sklepienia żaglowe i kolebkowe i strop Kleina. Nad I p. - strop drewniany. Dach drewniany 1-spadowy krokwiowo-płatwiowy. Pokrycie dachu blachą. Stolarka okienna PCV, stolarka drzwiowa PCV, drewniana płycinowa. Posadzki - płytki ceramiczne, wykładziny. Tynki wewnętrzne III kategorii. Okładziny ścian płytkami. Elewacja - tynk szlachetny. Instalacje: wod-kan, elektryczna, siły i światła, gazowa, c.o. z pieca gazowego i na paliwo stałe, teletechnika.

Dane charakterystyczne budynku Pu= 199,90m2, Pz = 115,00m2, Stan techniczno - użytkowy: dobry. Dane charakterystyczne wiata stalowa: Pu= 48,0m2m2.

Działka nr 139/4 o pow.: 179m2, Działka nr 138/1 o pow.: 375m2; dz. nr 140/3 o pow.:11m2. Łączna pow. działek: 565m2.

https://www.otodom.pl/pl/oferta/mieszkalno-uslugowa-kamienica-z-cukiernia-ID4lNu0